ОТКРИВЕНО! Ево зашто је Новак Ђоковић каснио на меч
Новак Ђоковић игра против Камерона Норија у осмини финала мастерса у Риму, али је на меч закаснио десетак минута.

ФОТО: Танјуг/АП
Меч је требало да почне у 11 часова, а Ђоковић је скоро до 11.10 био у свлачионици. Мистерију су решили енглески медији, ако им је веровати.
Наводно је Новак закаснио на меч јер му је мало пре почетка дуела у соби за третман указана медицинска помоћ, не наводи се конкретан разлог.
Потом је наш ас све забринуо на почетку меча. Направио је брејк, повео са 3:0, па је од људи у свом боксу тражио неку топлу облогу. Добио је пешкир, који је ставио на леђа у паузи након петог гема.
Препоручујемо

КАМЕРОНЕ, БАШ СИ ЈАДАН! Новак Ђоковић очитао лекцију "прљавом" Британцу
16. 05. 2023. у 09:00

"НИКАД НИСМО БИЛИ ПРИЈАТЕЉИ": Новак Ђоковић о вечери са Надалом и недодирљивом Федереру
16. 05. 2023. у 08:07

ПОКЕР! ПОГОДИЛИ СМО ЧЕТИРИ У НИЗУ!! Ево данашњег Тип "сигурица тикета" са нове три реалне квоте
НАШИ типстери невероватно добро гађају "сигурице" у протеклих неколико дана.
24. 06. 2025. у 07:30

"ХАЛО? ЛЕО, ПЕП ЈЕ ОВДЕ..." Како је Гвардиолин ноћни позив Лионелу Месију изменио историју фудбала?
Вероватно ће се и у годинама које су пред нама тражити одговор на питање "Ко је бољи, Роналдо или Меси?". Неки тај одговор "већ знају", јер суде по навијачкој пристрасности, а неки су просто уживали (и уживају) у фудбалским чаролијама тандема који, ма колико супротстављен, чини ове две деценије занимљивијим од многих претходних. Ово није прича о њима двојици, нити фаворизовање једног од њих. Ово је само прича о позиву који је све променио.
24. 06. 2025. у 12:41

ХАОС У ХРВАТСКОЈ: Загреб у блокади, затварају се 3 главна моста, а саобраћај се обуставља због концерта Томпсона
ВЕЋ ЈЕ почело фазно обустављање саобраћаја у области око Хиподрома - 11 дана пре концерта.
24. 06. 2025. у 12:24
Коментари (0)