ЂОКОВИЋ СЕ ВРАЋА: Организатори турнира најавили долазак Новака
Најбољи тенисер света, Србин Новак Ђоковић налази се на листи учесника за мастерс у Монте Карлу, који ће бити одигран од 9. до 16. априла.
FOTO: Tanjug/AP
Ђоковић је пропустио мастерс у Индијан Велсу због тога што му није дозвољен улазак у САД, а највероватније из истог разлога неће играти ни на турниру у Мајамију, који почиње 22. марта.
На листи учесника мастерса у Монте Карлу, између осталих, налазе се и Шпанци Карлос Алкараз и Рафаел Надал, Руси Данил Медведев и Андреј Рубљов, Грк Стефанос Циципас, Норвежанин Каспер Руд, Американац Тејлор Фриц, Немац Александер Зверев, као и Србин Миомир Кецмановић.
Ђоковић је два пута у каријери тријумфовао на мастерсу у Монте Карлу (2013. и 2015. године). Овај турнир је последње две године освајао Циципас.
БОНУС ВИДЕО: Никад веће интересовање медија за изборе у ФСС-у
Препоручујемо
ОВО НИСУ УСПЕЛИ НИ ЂОКОВИЋ, НИ ФЕДЕРЕР, НИ НАДАЛ! Карлос Алкараз ушао у историју тениса
14. 03. 2023. у 20:13
ФУДБАЛ НА ТВ: Овде можете пратити окршај Звезде у Купу Србије и Лигу шампиона
15. 03. 2023. у 08:00
ЈУВЕ НАПАДА ЛИГУ ШАМПИОНА: Победа против тима из доњег дома води "стару даму" у врх табеле!
ДРУГИ део сезоне Јуве ће отворити пред својим навијачима на "Алијанц стадиону" где ће угостити редовну муштерију, екипу Кремонезеа (20.45).
12. 01. 2026. у 07:30
ТУЖАН ДАН ЗА ТЕНИС: Изненадно се пензионисао великан, баш пред Аустралијан опен!
Најновије вести из тениса тичу се краја једне запажене каријере.
12. 01. 2026. у 15:35
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)