ЂОКОВИЋ ДОСТАВИО ДОКУМЕНТАЦИЈУ ЗА УЛАЗАК У САД: Новак жели експресно у Америку!
НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић доставио је документацију и поднео молбу за добијање посебне дозволе за улазак у САД, како би заиграо на мастерсима у Индијан Велсу и Мајамију, изјавио је за Танјуг његов брат Ђорђе.
FOTO: Tanjug/AP
- То је нешто што, нажалост, није у нашим рукама, Новак мора да добије посебну дозволу, с обзиром на то да САД и даље не дозвољавају улазак невакцинисанима, што је просто невероватно јер је цео свет отворен и спортски догађаји широм света одржавају се са вакцинисаним и невакцинисаним спортистима, рекао је Ђоковић.
Новак је доставио сву потребну документацију, молбу, а директори турнира у Индијан Велсу и Мајамију су јавно изнели став да је потребан тим турнирима и да желе да дође, додао је он.
- Остало је свега још пар дана до одлуке и остаје нам да се надамо позитивном исходу, поручио је Ђорђе Ђоковић.
Брат најбољег тенисера света истакао је да су сви у породици поносни на начин на који је Новак освојио 10. титулу у Мелбурну, упркос свим проблемима у последњих годину и по дана.
Такође, додао је да је он већ полако почео са тренинзима и да се нада да ће освојити што више титула ове године, без обзира на то да ли ће играти у САД.
Када је у питању организација "Србија опена", који ће се ове године одржати у Бањалуци, Ђорђе Ђоковић рекао је да су припреме у пуном јеку, да је изграђен нови стадион и нови Булевар у оквиру комплекса.
- Очекујемо велики број тенисера из топ 10 и топ 20. Ускоро ћемо објавити и њихова имена, поручио је Ђорђе Ђоковић.
БОНУС ВИДЕО: ОД ПРВЕ ДО ДЕСЕТЕ ТИТУЛЕ: Сва Новакова победничка финала Аустралијан опена
Препоручујемо
ОТКУД ШЕСТИЦА НА СВИМ ДРЕСОВИМА? Да ли сте знали за занимљив детаљ из НБА лиге? (ФОТО)
10. 02. 2023. у 07:54
НЕОЧЕКИВАНО ИЗДАЊЕ БОГДАНА БОГДАНОВИЋА: Атланта славила против Финикса
10. 02. 2023. у 08:26
УЗНЕМИРУЈУЋЕ: Стравичне сцене на фудбалском терену, ушао пре пенал серије и убио тројицу
10. 02. 2023. у 10:08 >> 10:39
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Први директан руско-амерички мегдан откако је почео рат у Украјини! Русија слави, Америка на коленима
Откако је почео рат у Украјини, а има томе већ више од четири године, Русија је била (и остала) под многим санкцијама. Спорт је био саставни део њих, али како полако попуштају те стеге, први пут се десио руско-амерички окршај а да руски спортисти могу да наступају под својим националним симболима. Истовремено - десила су се на истом месту и два српско-хрватска дуела.
15. 04. 2026. у 17:41
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (1)