ПАТРИК МУРАТОГЛУ: ''Серена је у женском тенису ГОАТ, код мушкараца може бити само један...''
10. 02. 2023. у 09:16 >> 10:46
Тениски стручњак Патрик Муратоглу опет је коментарисао трку за најбољег играча свих времена.
Повезане вести
ГОРАН ИВАНИШЕВИЋ "САХРАНИО" НОВАКА! Ђоковић није психички најјачи, нити има најбољи ритерн! (ВИДЕО)
Најновије вести из тениса тичу Горана Иванишевића. Новак Ђоковић је био једна од тема којом се бавио Хрват, бивши Нолетов тренер.
30. 03. 2026. у 13:20
ПОБЕЂИВАО ЈЕ "ВЕЛИКУ ТРОЈКУ"! Сада је шокирао и окачио "рекет о клин"!
Некадашњи играч Топ 10 опростио се од "белог спорта".
27. 03. 2026. у 23:30
Најновије из рубрике
Лига шампиона: Атлетико изгубио у Мадриду од Барселоне али прошао у полуфинале, ПСЖ рутинирао Ливерпул и на Енфилду
Комплетирана су прва два четвртфинална меча у Лиги шампиона.
14. 04. 2026. у 23:03
ЈАНИК СИНЕР ЕФЕКАТ: Италија добила први АТП турнир на трави
Тениски савез Италије саопштио је да ће се од 2028. године у овој земљи играти АТП турнир из серије 250.
14. 04. 2026. у 22:40
ФМП ПОРАЖЕН У ДИРЕКТНОМ ОКРШАЈУ ЗА ПЛЕЈ-ИН: Задар убедљиво савладао "пантере" у АБА лиги
Кошаркаши Задра савладали су ФМП резултатом 76:65 у мечу осмог кола плеј-аута АБА лиге.
14. 04. 2026. у 22:15
Купер Флег као Мајкл Џордан: Ово није виђено у НБА лиги преко пет деценија
Кошаркаш Даласа Купер Флег одиграо је прву дебитантску сезону у НБА лиги као из снова.
14. 04. 2026. у 21:44
Збогом Дуле: Међу ожалошћенима на посмртници и пас Жута (ФОТО)
ВУЈОШЕВИЋ је сахрањен уз песму Ђорђа Балашевића "Стих изнад свих", а навијачи Партизана су потом отпевали песму "Да волим црно-беле".
14. 04. 2026. у 21:39
VT
10.02.2023. 11:48
U zenksom tenisu kako kazete GOAT je Žestine Nan, koja je lešila sve redom pa i Serenu u skoro svakom mecu, naravno do povrede koja ju je poslala u penziju.
Francesko
10.02.2023. 16:11
@VT - Po ovome i moja baba moze dati izjavu!!!
Boki
10.02.2023. 16:05
Gospodine Muratoglu zasto si I ti Pakistan kao I svi tvoji Nato zlikovci. Sto nekazes iskreno da se I u muskoj konkurenciji odavno zna ko je Goat. Koliko Nadal ima nedelja na prvom mestu. To je najvaznije u trci. Koliko mastrrsa nikad nije osvojio.Kako moze biti goat bez I jednog zavrsnog turnira. Kakv mu je medjusobni skor Sa GOATOB(Djokovicem). Nije Nadal ni blizu Djokovica. Nigde kraja Zapadnom I Americkom licemerju. Poznato je I vrapci a da GA mrzite samo sto je srbin. U ice vas Vasa mrznja. Znate da ste mu oteli najmanje dva Grend slema preko dva deset nedelja na prvom mestu ste mu oteli I zamrzli. 7000 Bodo a nekoliko Masters titula I sve vam nepomaze pojescete se od zlobe zato sto ste svega toga svesni.