"СЛАВИЋУ СА СРБИМА": Ђоковић још једном одушевио нацију
НОВАК Ђоковић освојио је 10. трофеј на Аустралијан опену. Након меча говорио је за Еуроспорт о свему што се догађало данас, као и у претходном периоду, а уједно, одушевио је изјавом навијаче.
ФОТО: Еуроспорт/WарнерБрос.Дисцоверy
Прво је Новак говорио о утисцима током турнира.
- Све од најбољег до најгорег искуства сам прошао што се тиче емоција. Оно што сам рекао, мислим то. Најважнија победа, ако не најважнија, једна од најважнијих, у две три најбоље. Све оно што се дешавало прошле године ван терена створило је огроман притисак. Осећам олакшање. Сада сам као балон, издуван, на најбољи начин. Радим, трудим се као и сви остали. Без напорног и паметног рада не бих био овде. Успео сам током година да нађем формулу за успех. Да радим са својим тимом. Стремим ка томе да будем бољи, једини је начин да напредујеш. Ако стојиш у месту, као да идеш уназад. Све што сма урадио, уродило је плодом.
Танјуг/АП
Упитала га је Барбара када је 22 на тренерици одштампано?
- Нисам имао појма, не знам. Ја сам планирао да обучем другу, дали су ми ову чланови мог тима.
Затражила је Барбара Шет да види трофеј и питала га где ће ставити 10. по реду?
- Овај не иде нигде. Оригинални остаје овде, ти добијаш реплику. Имам још места за трофеје.
Питала га је новинарка и где ће славити нови трофеј?
- Славићу са Србима. Видео сам фотографије да их има много, славићу са њима. Хвала им на подршци, без њих не бих успео ово да урадим, поручио је Ђоковић.
БОНУС ВИДЕО: НЕПОЗНАТИ АУСТРАЛИЈАН ОПЕН: Ово можда нисте знали о познатом турниру
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ БРИЗНУО У ПЛАЧ: Новак није могао да сакрије емоције, ево колико му титула значи
29. 01. 2023. у 12:46 >> 14:04
ЂОКОВИЋ ЈЕ КРАЉ АУСТРАЛИЈЕ: Новак разбио Циципаса у финалу Аустралијан опена, јачи од повреде, провокатора и Аустралије!
29. 01. 2023. у 12:41 >> 12:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВАКОВА ВИОЛИНА ОДЗВАЊА ПАРИЗОМ: Ђоковић никад ближи 25. гренд слему, Фонсека мора пасти
Новак Ђоковић наставља поход ка историјској 25. гренд слем титули, а наредна препрека на Ролан Гаросу биће му један од најталентованијих младих тенисера света — Јоао Фонсеца.
29. 05. 2026. у 11:45
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!
На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.
28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (1)