"ДЕЛУЈЕ МАЛО СУМЊИВО": Легендарни Аустралијанац не верује у повреду Новака Ђоковића

НЕКАДАШЊИ тенисер Тод Вудбриџ говорио је о Новаку Ђоковићу и његовој повреди, након што је Србин бриљирао у уводним рундама Аустралијан опена.

ДЕЛУЈЕ МАЛО СУМЊИВО: Легендарни Аустралијанац не верује у повреду Новака Ђоковића

Танјуг/АП

Ђоковић, који се бори са повредом ноге на Аустралијан опену, имао је бројне болне гримасе због задње ложе. Србин је признао да је забринут због болова, али против Алекса де Минора то није показао.

Рекао је Новак да данас није осетио бол, а легендарни Тод Вудбриџ, који сада ради као новинар "9 Њуз" канала, сумња у повреду Србина.

- Деловао ми је упитно између поена, помало забринуто. Али када би кренуо да трчи, није било проблема са његовим кретањем. Нећу рећи да је то нека игра, јасно је да има одређених проблема, али на тренутке изгледа као да је у трансу, па из њега изађе. Лепо игра у овим тренуцима, али знате, то је Новак.

Вудбриџ је подсетио да ово није први пут да се овако нешто дешава:

- Новак користи ту енергију да се фокусира, распали себе и публику, коју користи на исти начин понекад. Тако игра и гледамо то већ дуго, истиче Аустралијанац.

БОНУС ВИДЕО Кореча за Новости: Важно да је Ђоковић осетио љубав навијача у Аустралији

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Новајлију очекује паклена атмосфера на Маракани

ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Новајлију очекује "паклена" атмосфера на Маракани

НАКОН вишемесечног чекања коначно почиње Суперлига Србије, а први меч одиграће акутелни шампион Црвена звезда и новајлија Мачва који се састају на "Стадиону Рајко Митић" од 20 часова.

17. 07. 2026. у 07:00

Коментари (2)

ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Новајлију очекује паклена атмосфера на Маракани