РАФА "СТРЕЉАО" ПОГЛЕДОМ НОВАКА: Ђоковић тренирао, а Надал га "шпијунирао" (ВИДЕО)
ТОРИНО ће од понедељка бити поприште врхунског тениса на завршном мастерсу сезоне, а један од осморице најбољих је и Новак Ђоковић.

Фото: Танјуг/АП
Србин се налази у групи са Стефаносом Циципасом, Андрејом Рубљовим и Данилом Медведевим, а први меч играће против "старе муштерије" Циципаса на старту турнира.
У другој групи је највећи ривал Србина, Рафаел Надал, дуел двојице најбољих могућ је тек у полуфиналу, а занимљива сцена виђена је током Новаковог тренинга.
Надал је ушао у дворану док је Србин тренирао, а Шпанац га је кришом, испод ока, стрељао поогледом.
Уместо поздрава климнуо је главом ка Новаку и наставио даље, а навијачи на друштвеним мрежама збијају шале да га је Шпанац "шпијунирао" и да је покушао погледом прочита мисли Ђоковића.
БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо

РАЗЛОГ РАСТАНКА - ТУЖАН: Бивша супруга Љубомира Бандовића је талентована уметница
12. 11. 2022. у 08:39

ВРЕМЕ ЈЕ! Хари Кејн би данас требао освојити први трофеј у каријери!
ФУДБАЛЕРИ Бајерн Минхена имају прилику да победом над Лајпцигом у гостима освоје титулу првака Немачке. Меч се игра на "Ред бул арени" и почиње од 15.30.
03. 05. 2025. у 07:30

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (1)