ОВО СМО СВИ ЧЕКАЛИ: Огласили се челници Ју-Ес опена! Позната ситуација око Новака Ђоковића

Марко Паунић
Марко Паунић

09. 08. 2022. у 11:11

Остало је још тачно 20 дана до почетка Ју-Ес опена, последњег грен слема у сезони. Новак Ђоковић и даље чека коначне вести око уласка у Њујорк, а читава Америка се дигла због политике коју спроводе тамошње васти.

ОВО СМО СВИ ЧЕКАЛИ: Огласили се челници Ју-Ес опена! Позната ситуација око Новака Ђоковића

ФОТО: Тањуг

Организатори Ју-Ес опена су се још једном огласили како би се оградили од случаја "Ђоковић" и тако још једном свима ставили до знања да од њих ништа не зависи.

- Ми немамо никакво право одлучивања ко може да игра, а ко не, када је у питању вакцина. Ми ћемо поштовати сваку одлуку Владе Сједињених Америчких Држава у вези дозволе уласка у земљу - поручили су организатори.

Другим речима, ако Новак добије зелено светло од политичког врха земље, може да учествује. Ју-Ес опен се ништа не пита у вези са његовим играњем.

Иначе, да шансе Ђоковића нису велике да заигра у Великој јабуци види се и из дневног корона пресека.

Трећег августа је било више од 200.000 заражених у Америци, а бележи се око 400 смрти дневно. Тамо се корона поново разбуктава.

Бонус видео: Кад је у халу ушао војни оркестар, "гробари" и "делије" загрмели као један!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УС**** СМО СЕ! Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује

"УС**** СМО СЕ!" Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује

Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, најпре је одржао састанак са руским председником, Владимиром Путином, а онда шокирао јавност Русије.

19. 06. 2025. у 20:01

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.

21. 06. 2025. у 10:39

Коментари (9)

УБИЈЕН КИРИЛ БАБИЧУК: Репрезентативац погинуо у Украјини