НОВАК ЂОКОВИЋ ДЕ ЧИЛЕ! Ноле је хит, цео свет у Београду због њега (ВИДЕО)
НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић имао је јуче слободан дан, дружио се са навијачима након тренинга и међу њима изазвао велико одушевљење.
М. Вукадиновић
Слободно поподне у ТЦ "Новак" на Дорћолу најбољи тенисер света провео је са навијачима, а занимљиво је да је у Београду и много гостију из иностранства.
Поред фанова био је и велики број страних и домаћих медија, а међу њима и они из Јужне Америке, Аргентине, а занимљив је био Новаков сусрет са чилеанским новинаром.
Матијас Аларкон, новинар из Чилеа успео је да се јуче забави са најбољим тенисером свих времена.
– Чи-чи-чи, ле-ле-ле, вива Чиле – рекао је Аларкон, а потом му се придружио и Новак, који је очигледно био спреман и упознат са познатим навијачким скандирањем у Чилеу.
Ђоковић данас од 14 часова ће излази на Централни терен заједно са Кареном Хачановом са којим ће се борити за финале турнира у Србији.
У другом полуфиналу, након што свој меч заврше Ђоковић и Хачанов, играће Фабио Фоњини и Андреј Рубљов.
БОНУС ВИДЕО: Дружење Новака са навијачима у фан селу
Препоручујемо
ЗВЕЗДА ОБЕЗБЕДИЛА ПЛЕЈ-ИН ЕВРОЛИГЕ: Црвено-бели у важној утакмици победили Асвел
10. 04. 2026. у 22:44 >> 22:54
ГРОБАРИ СУ ОВО ЧЕКАЛИ! Карлик Џонс се изјаснио! Познат клуб у коме наставља каријеру!
10. 04. 2026. у 22:47
ПЕЊАРОЈА НАШАО УЗРОКЕ ПОРАЗА: Ово је први коментар тренера Партизана!
10. 04. 2026. у 22:37
ТРИПЛ-ДАБЛ МАШИНА: Јокићевој доминацији нема краја, Нагетси изгледају сјајно пред почетак плеј-офа!
НА крилима сјајног Србина Нагетси су остварили девет везаних тријумфа, а вероватно ће и десети јер вечерас у "Бол арену" долази слабашни Мемфис.
08. 04. 2026. у 14:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
САШИ ОТКРИВЕНО ТЕШКО ОБОЉЕЊЕ Доктор остао у чуду: "Ово нисам видео у задњих 20 година"
"ОД средње школе муку мучим с тим..."
10. 04. 2026. у 09:52
Коментари (0)