НИШТА ОД НОВАКОВЕ ОСВЕТЕ: Прошлогодишњи Ђоковићев џелат елиминисан са Србија опена
НОВАК ЂОКОВИЋ је прошле године заустављен у полуфиналу Србија опена, пошто је бољи од њега био Аслан Карацев. Љубитељи тениса надали су се да ће ове године у финалу доћи до реванша, али од тога ипак неће бити ништа.

FOTO: AP/Tanjug
Новак у четвртак по подне игра српски дерби против нашег рекета број два Миомира Кецмановића, али какав год исход тог меча да буде, Новак неће добити прилику за реванш - из простог разлога што Карацева сигурно нећемо гледати у финалу.
Руски тенисер заустављен је у четвртфиналу, бољи од њега био је немачки тенисер Оскар Оте. Немац није баш познато име у свету тениса. Тренутно заузима 70. позицију на АТП листи, што је његов најбољи ренкинг.
Пажњу светске јавности навукао је на себе у два наврата током прошле године. Први пут кад је у првом колу Ролан Гароса као квалификант повео са 2:0 у сетовима против Александра Зверева, да би на крају трећи рекет света преокренуо, а други пут месец дана касније када је срамно оптужио Новака Ђоковића да "само изазива скандале".
Сада ће имати прилику, уколико у четвртфиналу савлада Фабија Фоњинија, а у полуфиналу вероватно Рубљова, да на терену у финалу објасни Новаку шта је мислио да каже када је говорио о његовим скандалима.
БОНУС ВИДЕО - Излазак Новак Ђоковића на терен
Препоручујемо

НОВАК КАО ФЕНИКС: Ђоковић после још једног преокрета у полуфиналу Сербиа опена (ФОТО)
21. 04. 2022. у 18:27 >> 18:20

КРАЈ ЗА КРАЈИНОВИЋА: Бразилац разбио Филипа у осмини финала Србија опена
20. 04. 2022. у 23:15

ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за понедељак
РУТИНСКИ смо погодили јучерашњи тикет.
23. 06. 2025. у 07:12

ХАОС: Отказано Европско првенство због Руса!
Откако је рат у Украјини избио почетком 2022, Русија је, када се о светским спортским вестима ради, била спомињана само као страна која трпи санкције због поменуте војне интервенције. Иако се то полако мења у последње време, најновији пример дискриминације довео је до незапамћеног скандала.
22. 06. 2025. у 17:53

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина
СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.
21. 06. 2025. у 10:39
Коментари (0)