А САД - НА ВАЖАН ЗАДАТАК! Новак Ђоковић напустио Србију (ФОТО)
НОВАК Ђоковић је напустио Србију.

FOTO: Privatna arhiva
Најбољи тенисер света је од протеривања из Аустралије био мало у домовини, мало у Црној Гори, а сада се запутио да, коначно, игра тенис у 2022.
И то у држави у којој је 100% становништва бар једном вакцинисано против SARS-CoV-2 коронавируса.
Ђоковић је кренуо у Уједињене Арапске Емирате, како би учествовао на тамошњем турниру у Дубаију.
На том такмичењу из АТП серије 500 није обавезна потврда о вакцинацији (Ђоковић је, приликом недавног уласка у Аустралију, службеницима граничне полиције рекао да се није вакцинисао, а за Би-Би-Си потврдио да је спреман да не учествује на два наредна гренд слема ако вакцинација буде обавезна). Уз то, ни за улазак у поменуту државу Ђоковићу не треба потврда да је примио вакцину против коронавируса, тако да ће несметано моћи да учествује на турниру.
То такмичење је на програму од 21. до 26. фебруара.
Подсетимо, Ђоковић је пет пута освајао поменути турнир, а последњи пут 2020. године.
Останите уз "Новости спорт" и први сазнајте најновије вести о томе како је Новак Ђоковић и шта га чека у наставку тениске каријере.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо

СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!
ФУДБАЛСКИ спектакл какав приличи финалу, а не групној фази Лиге шампиона, очекује нас вечерас на "Монжуику" где ће Барселона од 21.00 угостити актуелног првака Европе, екипу Париз Сен Жермена.
01. 10. 2025. у 07:30

А ПОСЛЕ ХАОСА НА МАРАКАНИ... Ево шта је Владимир Стојковић сада доживео
Када су минулог викенда Црвена звезда и Раднички 1923 из Крагујевца играли у првенству Србије, много вести везаних за ту утакмицу тицало се навијачког хаоса који је обележио поменути дуел, јер је голман Владимир Стојковић био на мети "делија", као неко ко је својевремено бранио Звездин гол, а потом уз паролу на мајици "Опростите ми ружну прошлост" стигао и у Партизан. Два дана после те утакмице, бивши репрезентативни чувар мреже опет је у жижи јавности.
01. 10. 2025. у 13:11

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (1)