АТП БУЕНОС АЈРЕС: Милојевић изгубио на старту
СРПСКИ тенисер Никола Милојевић поражен је у првом колу квалификација за АТП турнир у главном граду Аргентине Буенос Ајресу.
ФОТО: АП
Од њега је у првом колу квалиофикација био бољи Чилеанац Николас Џери који је славио са 2:0 (6:3, 7:6).
Шансу је има у другом сету где је имао три сет лопте при резултату 5:4 у гемовима, као и четири у тај-брејку укључујујићи и три везане јер је водио 6:3.
Ипак, ово је можда било и очекивано будући да је мање од 24 сата пре овог меча Никола изгубио у четврфиналу турнира у Кордоби, тако да је имао премало времена за одмор и припрему за овај меч.
Препоручујемо
КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Минесоте и Денвера који се састају у "Таргет центру" два сата после поноћи.
15. 11. 2025. у 13:00
СКАНДАЛ ЗБОГ СРБИЈЕ?! Ево шта се у Босни десило многим навијачима Румуније!
Најновије вести из фудбала су прилично скандалозне. Србија се ту нашла, ни крива ни дужна, у центру пажње, а инцидент који се десио - поприма међународне размере.
16. 11. 2025. у 12:18
ЗВУЦИ СЕКСА У БРИТАНСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: После скандала - ухапшена два мушкарца
ДВОЈИЦА мушкарца ухапшена су, па пуштена на слободу уз кауцију, након што је мобилни телефон постављен у Доњем дому британског парламента како би пуштао "сексуалне звукове" током посланичких питања британском премијеру Киру Стармеру.
16. 11. 2025. у 20:32
Коментари (0)