НЕМА КРАЈА НОВАКОВОЈ АГОНИЈИ: Ђоковић поново у хотелу страве!

НОВАК Ђоковић ће одлуку о својом учешћу на Аустралијан опену чекати тамо где је све почело - у хотелу Парк, намењеном за боравак миграната.

НЕМА КРАЈА НОВАКОВОЈ АГОНИЈИ: Ђоковић поново у хотелу страве!

ФОТО: Тањуг

Око 04.15 по нашем времену два возила напустила су канцеларију Ђоковићевих адвоката, а окупљени новинари на задњем седишту једног од њих усликали су српског тенисера са тегет качкетом и телефоном у руци како покушава да прикрије лице.

Првобитно се у аустралијским медијима говорило да ће се Ђоковић наћи на непознатој локацији и тамо бити до званичног саслушања, које је на програму вечерас од 23.30 по нашем времену, али је само два сата након напуштања канцеларија одјекнула информација да је стигао у хотел Парк. То су убрзо потврдиле и фотографије тамошњих новинара на Твитеру.

Коначна одлука о евентуалној Новаковој депортацији требало би да буде донета у ноћи између суботе и недеље по нашем времену.

Подсетимо, Ђоковићу је јутрос укинута виза и због тога мора поново да изађе пред судије, а све ово можете да пратите на порталу "Новости".

БОНУС ВИДЕО: КАД ДРЖАВА БРИНЕ О ШАМПИОНИМА! Како су се низали успеси Србије у 2021.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЂОКОВИЋ ДОСТИЖЕ РАДНУ ТЕМПЕРАТУРУ: Домаћи тенисер му не би смео представљати проблем у другом колу Ролан гароса

ЂОКОВИЋ ДОСТИЖЕ РАДНУ ТЕМПЕРАТУРУ: Домаћи тенисер му не би смео представљати проблем у другом колу Ролан гароса

Новак Ђоковић коначно је уписао прву победу на шљаци ове сезоне и полако подиже форму пред најбитније мечеве, данашњи ривал биће му мало познати Валентан Роје који не би смео представљати тежак задатак у другом колу Ролан гароса (15.00).

27. 05. 2026. у 07:20

Коментари (10)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова