"НОВАЧЕ, ДА ВОДИШ НА ВЕЧЕРУ"! Медведев о игри за Србију и против Шпаније
ОДИГРАЛИ су Руси јуначки! Прво за себе, онда за Србију.

Фото: EPA-EFE/ANDY RAIN
После првог дуела између Фелисијана Лопеза и Андреја Рубљова чинило се да ће такмичење у Дејвис купу завршити или Русија или Србија.
Изашао је онда на терен Данил Медведев против Пабла Карења Бусте и одиграо за Русију, практично извадио им визу за четвртфинале. Требало је само неколико гемова у дублу Русима за сигуран пролаз.
Сви су већ видели "мућку" и договор са домаћином Шпанијом и обе селекције иду даље. Ипак, руски дубл је одиграо за част и за Србију, а Данил Медведев је открио да је добио велики број порука из Србије.
- Примили смо велики број порука од људи из Србије. Нећу да кажем које су у питању. Писало је наравно „Победите“, „Навијамо за вас“. Искрено, било је веома забавно. То је драж овог формата Дејвис купа. Ми нисмо ни хтели да избацимо Шпанију или оставимо Србију. Играли смо за себе. На крају је био такав расплет да Србија има више разлога за задовољство - рекао је Данил Медведев после коначног тријумфа.
На питање да ли је заслужио вечеру од Ђоковића, Рус је уз осмех одговорио.
- Видећемо. Сигурно неће бити вечере док траје завршница у Мадриду, али када све прође, што да не - рекао је Данил Медведев.
Србија и Русија могу да се сретну тек у финалу у борби за Салатару. Србија ће у четвртфиналу у Мадриду на мегдан Казахстану (1. децембар), док ће у главном граду Шпаније Русија за пролаз у полуфинале играти против Шведске (2. децембар).
Уколико Србија победи иде на бољег из меча Италија – Хрватска, док ће Руси на победника меча између Велике Британије и Немачке.
Препоручујемо

БРАЋО РУСИ, ХВАЛА! Чудо се десило, Србија опстала у Дејвис купу, игра четвртфинале!
28. 11. 2021. у 19:31 >> 00:42

ПСЖ БРАНИ ПРЕДНОСТ ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Арсенал очекује "пакао" на "Парку принчева"
НАКОН победе од 1:0 на "Емирејтсу" поготком Усмана Дембелеа, све што је преостало Парижанима је да сачувају предност у "граду светлости" и пласирају се у своје друго финале Лиге шампиона у историји клуба.
07. 05. 2025. у 07:30

СРПСКА ПОСЛА! Амери затечени, ево где је Никола Јокић отишао после чуда Денвера у Оклахоми (ВИДЕО)
Никола Јокић је обично тај који шокира светску кошаркашку јавност због оног што ради у дресу Денвер нагетса, али је љубитеље НБА лиге овога пута изненадило оно што је урадио после меча.
07. 05. 2025. у 12:29

КАКО ЋЕ ИЗГЛЕДАТИ НОВИ ЈУГО: Представљена прва макета (ФОТО)
ЛЕГЕНДАРНИ аутомобил yugo (југо), који је некада био понос домаће ауто индустрије, враћа се у потпуно новом издању! Након што је у фебруару ове године најављено оживљавање култног бренда, сада је на престижном сајму Car Design Event 2025 у Минхену премијерно представљена и прва макета будућег аутомобила.
07. 05. 2025. у 14:08
Коментари (0)