ЂЕРЕ ОДУСТАО ОД ТУРНИРА У СЕВЕРНОЈ КАРОЛИНИ: Србин без увертире пред Ју-Ес Опен
СРПСКИ тенисер Ласло Ђере неће учествовати на АТП турниру серије 250 у Северној Каролини.
FOTO: AP
Он је одлучио да прескочи турнир у Винстон-Салему који је својеврсна увертира за УС опен. Ђере је пре два дана завршио учешће на мастерсу у Синсинатију пошто га је у два сета, оба са по 6:4, савладао Американац Себастијан Корда.
Оно што није познато, јесте да ли је у питању нека врста повреде или је просто Ђере желео да се одмори у покушају да се што боље покаже на УС опену.
Њега ће на турниру који се игра од 22. до 29. августа у Винстон-Салему заменити Пабло Куевас.
Препоручујемо
МЕДВЕДЕВ ГОВОРИО О ГОАТ ТРЦИ: Руски тенисер коначно проговорио о томе ко је најбољи!
19. 08. 2021. у 15:57
НАДАЛ НЕ ВОЛИ ДА ВИДИ НОВАКА: Имали смо решење за Федерера, али не и за Ђоковића
19. 08. 2021. у 13:02
МЕЂУНАРОДНИ ИТФ ТЕНИСКИ ТУРНИР У ВРЊАЧКОЈ БАЊИ: Наградни фонд 25.000 долара
19. 08. 2021. у 12:12
КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Минесоте и Денвера који се састају у "Таргет центру" два сата после поноћи.
15. 11. 2025. у 13:00
СКАНДАЛ ЗБОГ СРБИЈЕ?! Ево шта се у Босни десило многим навијачима Румуније!
Најновије вести из фудбала су прилично скандалозне. Србија се ту нашла, ни крива ни дужна, у центру пажње, а инцидент који се десио - поприма међународне размере.
16. 11. 2025. у 12:18
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)