ЕУФОРИЈА ИТАЛИЈАНА: Беретини послао јавну поруку Ђоковићу, па лудовао на финалу ЕП - улетео и на терен (ВИДЕО)

Новости

12. 07. 2021. у 11:53

ИТАЛИЈАНСКИ тенисер Матео Беретини поражен је од Новака Ђоковића 6:7 (4), 6:4, 6:4, 6:3 у свом првом Гренд слем финалу, али се врло брзо опоравио од разочарења дешавањима на Централном терену чувеног тениског комплекса.

ЕУФОРИЈА ИТАЛИЈАНА: Беретини послао јавну поруку Ђоковићу, па лудовао на финалу ЕП - улетео и на терен (ВИДЕО)

Фото: Танјуг/АП, Инстаграм принтскрин/ajlatom

Он је по завршетку обавеза на тениском комплексу отишао двадесетпет километара даље и на Вемблију посматрао финале Европског првенства, у ком су фидбалери Италије после пенала 1:1 (3:2) савладали Енглеску.

Италија је тако по други пут постала шампион континента, а Беретинијеву радост овековечила је његова девојка Ајла Томљановић.

Италијан се пре финала Европског првенства у фудбалу огласио на Инстаграму и сумирао је дешавања на Вимблдону.

- Дао сам све што сам имао, али то није било довољно за финале. Честитке Новаку за шесту титулу на Вимблдону. Невероватно искуство за мене из ког сам научио како да се вратим још јачи. Хвала вам на подршци и љубави коју сте ми пружили - за мене је то читав свет - поручио је Беретини.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКАВ ЖРЕБ! Црвена звезда сазнала против кога игра за пласман у Лигу шампиона!

КАКАВ ЖРЕБ! Црвена звезда сазнала против кога игра за пласман у Лигу шампиона!

ФК Црвена звезда се налази на "двокорак" од Лиге шампиона, а и пре него што одигра двомеч са Лехом из Пољске данас у седишту УЕФА, у Ниону, на ред је дошло и откривање одговора на питање "Ко је Звездин последњи ривал за пласман у елитно европско елитно надметање"?

04. 08. 2025. у 12:08 >> 12:14

Коментари (0)

СКРАЋЕН СПИСАК РИВАЛА ПАРТИЗАНА: Ево на кога могу црно-бели у плеј-офу за Лигу конференције уколико елиминишу Хибернијан