ВАЊА УДОВИЧИЋ ЧЕСТИТАО НОВАКУ: Хвала што си нас све у Србији размазио!
Министар Спорта и омладине Вања Удовичић честитао је Новаку Ђоковићу још једну победу у историјском финалу које ће Србија с поносом памтити.

ФОТО: Министарство омладине и спорта
Удовичић је честитао најбољем тенисеру света Новаку Ђоковићу освајање шесте титуле шампиона Вимблдона, која је уједно и 20. гренд слем титула првог рекета света.
- Хвала ти што си све нас у Србији размазио - јер Србија од тебе одавно не очекује да само учествујеш, а већ неко време не очекује ни да "само" побеђујеш - сада сви чекамо да сваки пут испишеш и нову страницу тениске историје. И, ти нам то несебично пружаш сваки пут, чинећи да се и ми који само гледамо твоју магију осећамо већи и бољи него што јесмо. Хвала ти за то и настави да се осећамо тако и после Токија - налази се у честитки министра Удовичића.
Препоручујемо

НОВАК ДОМИНИРАО ПРОТИВ ФУЧОВИЧА: Србин моћном игром до полуфинала Вимблдона!
07. 07. 2021. у 17:07 >> 17:07

ЈОКИЋ ДОМИНИРА = ДЕНВЕР ПОБЕЂУЈЕ: Сви знају формулу, али нико је не може зауставити!
ДЕНВЕРУ је потребно ново сјајно издање Србина како би славио против Клиперса у седмој утакмици четвртфинала Западне конференције које се игра у ноћи између суботе и недеље у "Бол арени" (1.30).
03. 05. 2025. у 11:00

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)