ФЕДЕРЕР НАПРАВИО ПРЕСЕДАН: Упутио Новаку поруку након велике победе на Вимблдону - "Поносан сам..."

Александар Илић
Александар Илић

11. 07. 2021. у 19:09

ШВАЈЦАРСКИ тенисер Роџер Федерер упутио је велике речи српском тенисеру после тријумфа над Матеом Беретинијем.

ФЕДЕРЕР НАПРАВИО ПРЕСЕДАН: Упутио Новаку поруку након велике победе на Вимблдону - Поносан сам...

ФОТО: Тањуг

Лепе, истовремено и неочекиване речи, јер ретко када је Федерер, готово никада, честитао Новаку на некој титули. Овога пута се господски огласио одмах после финала.

- Новаче, честитам ти на 20. Гренд слем трофеју. Поносан сам што сам имао прилику да играм у посебној ери тениских шампиона. Предиван наступ, браво - поручио је Федерер који је ове године

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИЗРАЕЛ У ШОКУ! Овоме се није надао...

ИЗРАЕЛ У ШОКУ! Овоме се није надао...

Најновије вести везане за рат у коме се Израел и Иран међусобно нападају далекометном муницијом потресле су и свет спорта, а Израелци би, по једном питању, могли да буду кажњени као што је Русија, чим је отпочела свој рат у Украјини, или како то она зове, "Специјалну војну операцију".

18. 06. 2025. у 18:07

Коментари (2)

МУП СЕ ВАНРЕДНО ОБРАТИО ГРАЂАНИМА: Хитан апел због опасне претње