ЛЕГЕНДАРНИ ТЕНИСЕР УВЕРЕН: Ђоковић ће бити најбољи тенисер свих времена ако освоји Вимблдон!
ЛЕГЕНДАНРИ Џон Њукомб, освајач седам Гренд слем титула осврнуо се на завршницу Вимблдона.
Фото: EPA-EFE/NIC BOTHMA
Ђоковић је архивирао и Чилеанца Кристијана Гарина, а на путу ка полуфиналу стоји му Мартин Фучовић, док ће се у случају освајања Вимблдона изједначити са Федерером и Надалом по броју Гренд слемова (20).
- Када је почињао каријеру, нико није очекивао да ће постати тако добар играч на трави. Али он стално ради на својој игри, развија је и сада је овде готово исто тако добар као на бетону. На шљаци је само један бољи од њега, али на осталим подлогама не видим играче који су бољи од Новака - рекао је Њукомб.
Он је дао своје виђење "велике тројке".
- Ако Ђоковић победи овде, мора да буде сматран за најбољег свих времена. Федерер ће остати играч са најлепшим стилом, Надал има своје квалитете којима претендује на титулу најбољег у историји, али Ђоковић је сваком победом све ближи том ловору, добија најважније мечеве и то се мора узети у обзир, рекао је Њукомб
Препоручујемо
НОВАК ЂОКОВИЋ: Волео бих да оборим рекорд Роџера Федерера на Вимблдону
01. 07. 2021. у 10:00
ХРВАТИ ВЕЛИЧАЈУ НОВАКА ЂОКОВИЋА: "То ти је као када у романтичну драму убациш зликовца"
17. 06. 2021. у 17:39
ВИЛАНДЕР СЕ ПОНОВО ОГЛАСИО: Федерер се повукао јер би га Ђоковић разбио!
12. 06. 2021. у 13:35
МЕЧ ОДЛУКЕ ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Победа у Виторији је императив за чету Саше Обрадовића!
НАЈБТИНИЈИ меч у досадашњем току Евролиге кошаркаши Црвене Звезде одиграће вечерас у "Фернандо Буеса" арени где ће их од 20.30 угостити Басконија.
25. 03. 2026. у 11:38 >> 11:38
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал
Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.
25. 03. 2026. у 20:06
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)