НОВАК НАКОН ПОБЕДЕ: Нисам могао да одиграм боље, баш сам се повезао са травом!

А. Илић

30. 06. 2021. у 16:30

СРПСКИ тенисер Новак Ђоковић савладао је Кевина Андерсона са 3:0 у сетовима.

НОВАК НАКОН ПОБЕДЕ: Нисам могао да одиграм боље, баш сам се повезао са травом!

ФОТО: Тањуг

Србин није дозволио ривалу ниједну брејк лопту у данашњем дуелу. 

- Веома сам задовољан издањем данас. Кевин је сјајан играч. Играо је финале пре три године. била је победа у три сета, али су они били неизвесни. Само по један брејк био је довољан. Чувао сам сигурно свој сервис. Користио сам углове, то се сетило при разменама. Он има одличне ударце нарочито из сервиса и својим искуством може да буде опасан, почео је Новак. 

ФОТО: Тањуг

Направио је Ђоковић само шест неизнуђених грешака у мечу. 

- Хтео сам да направим што мање неизнуђених грешака. Нисам желео да му дам превише шанси да ми одузме сервис. Нисам желео превише да ризикујем. Тешко да сам могао боље од овога. Веровао сам у своје могућности. Била је партија готово без грешке. Ни мој тренер неће имати замерки. 

ФОТО: Тањуг

Потом је поменуо публику, али и траву на којој је данас неколико пута проклизао. 

- Навикли смо да играмо пред публиком то протеклом периоду није био случај, пресрећан сам што их видим овде на трибинама. Такође, имао сам добру повезаност са травом. не сећам сам да сам оволико падао као сада, рекао је Ђоковић након меча. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал

НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал

Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.

25. 03. 2026. у 20:06

МОСКВА ОТКРИЛА УКРАЈИНСКУ ЗАМКУ: Кијев подлим потезом хтео да онеспособи руске војнике - ФСБ запленио пошиљку из Пољске

МОСКВА ОТКРИЛА УКРАЈИНСКУ ЗАМКУ: Кијев подлим потезом хтео да онеспособи руске војнике - ФСБ запленио пошиљку из Пољске

УКРАЈИНСКЕ специјалне службе су испоручиле улошке за ципеле са уграђеним експлозивним направама јединицама Оружаних снага Руске Федерације, сазнао је „Militarny“ од извора у једној од специјалних служби. Према речима извора, оперативци су успели да изграде мрежу за испоруку уз помоћ руских добровољаца, а прве испоруке су се догодиле почетком марта. Број предмета се наводно мери десетинама хиљада.

26. 03. 2026. у 12:34

Коментари (0)

СТРОЖА РЕГУЛАТИВА ДАЛА РЕЗУЛТАТЕ: Снажан фокус на заштити малолетника