ДРАМА НА РОЛАН ГАРОСУ: Главни фаворити за титулу заражени короном
ОРГАНИЗАТОРИ Ролан Гароса саопштили су да су први носиоци у дубл конкуренцији, хрватски тенисери Мате Павић и Никола Мектић заражени корона вирусом и да ће бити замењени у главном жребу.
Фото: EPA-EFE/JULIEN DE ROSA
Павић и Мектић су добили позитиван тест на корона вирус, па тако први фаворити за титулу неће бити у могућности да се боре за пехар.
Они су недавно имали сјајну увертиру, јер су освојили Мастерс у Риму.
Уместо њих, у жреб су упали Шпанци Пабло Андухар и Педро Мартинез.
До сада је у Паризу обављено 2.446 тестова и ово су први позитивни случајеви, на основу којих су организатори морали да уклоне пар из даљег такмичења у складу са здравственим протоколима.
Овај хрватски пар иначе је у добрим односима са Новаком Ђоковићем, а најбољи тенисер света у синглу често је у прошлости тренирао на Гренд слемовима управо са Мате Павићем, који је тренутно најбољи дубл играч света.
Фото: ЕПА
Препоручујемо
СЛИКА КОЈА ЋЕ ВАС РАЗНЕЖИТИ: Новак са бебом у наручју, нико није остао имун(ФОТО)
02. 06. 2021. у 22:10
СВЕТЛО НА КРАЈУ ТУНЕЛА: Тотенхему би победа била велики корак ка опстанку у елити
ПРОБУЂЕНИ "певци" су у прави час пронашли форму и трећу узастопну премијерлигашку победу тражиће против Лидса којег ће угостити у последњој утакмици 36. кола најјаче фудбалске лиге света.
11. 05. 2026. у 08:29
ГРЦИ ШОКИРАЛИ СРБИЈУ: Ево шта се управо десило у Атини (ФОТО/ВИДЕО)
Овоме се мало ко надао из земље "Хелена".
10. 05. 2026. у 19:35
БРАЋО САВЕЗНИЦИ, ШТА ТО РАДИТЕ? Руси бесни, Путин упозорава: "И Украјина је хтела у ЕУ, видите шта јој се десило - боље одржите референдум"
"ПРАТИМО последице дешавања око Украјине. А где је то почело? Са тежњом Украјине да се придружи Европској унији."
10. 05. 2026. у 17:21 >> 17:33
Коментари (3)