БРАВО АЛЕКСАНДРА! Српска тенисерка у главном жребу Ролан Гароса
27. 05. 2021. у 17:14
СРПСКА тенисерка Александра Крунић (212 ВТА) пласирала се у завршни жреб главног турнира Ролан Гароса, пошто је у четвртак у трећем и последњем колу квалификација била боља од белоруске играчице Олге Говорцове (27. носилац, 138 ВТА) у два сета, резултатом 6:2, 6:3.
Повезане вести

"НЕВЕРОВАТАН ЈЕ ОСЕЋАЈ БИТИ У ФИНАЛУ!" Александра Крунић на Ролан Гаросу има гренд слем из снова
Александра Крунић (79. у дублу на ВТА) остварила је сан и пласиала се у финале женског дубла Ролан Гароса.
07. 06. 2025. у 15:30

АНА, ИГРАМО ЛИ СИНСИНАТИ? После сјајног успеха у Паризу, Александра Крунић већ од овог викенда игра у Нотингему
Још се слежу утисци после величанственог успеха српске тенисерке Александре Крунић, која је са 32. године и после дугог повретка након озбиљне повреде, у недељу одиграла гренд слем финале у дублу на Ролан Гаросу у пару са Казахстанском Аном Данилином. А ових дана исти пар креће у изазове на трави. Први је на реду у Нотингему, од 14. до 22. јуна.
13. 06. 2025. у 20:15
Најновије из рубрике

ЗВЕРЕВ ПОНОВО ИГРА ДОБАР ТЕНИС: Немац савладао Попирина и заказао полуфинални меч против Руса
Немачки тенисер Александар Зверев пласирао се у полуфинале Мастерса у Торонту, пошто је јутрос у четвртфиналу победио Аустралијанца Алексеја Попирина 6:7 (8:10), 6:4, 6:3.
05. 08. 2025. у 09:10

ЛАЛАТОВИЋ "ПОЦРВЕНЕО" ВЕЋ У ПРВОМ КОЛУ! Будућност се мучила па успела да преокрене резултат за само 60 секунди
Деловало је да ће у првом колу Прве црногорске лиге Будућност доживети пораз али тим који са клупе предводи Ненад Лалатовић успео је да преживи, преокрене и победи Језеро 2:1 (0:1).
05. 08. 2025. у 08:48

"БОМБА" У РУСИЈИ! Репрезентативац Србије Александар Митровић близу договора да потпише за омиљени клуб Владимира Путина
Најбољи стрелац репрезентације Србије, Александар Митровић, могао би после две године да напусти Ал Хилал и пресели се у Русију.
05. 08. 2025. у 08:19

РЕНЏЕРС СВЕ ЈАЧИ: Шкотски великан довео мајстора асистенција
ФИНСКИ фудбалер Оливер Антман нови је играч Глазгов ренџерса, саопштио је данас шкотски клуб.
04. 08. 2025. у 22:50

ТУРСКА БОЉА ОД СРБИЈЕ: Одбојкашице поражене у припремном мечу пред Светско првенство
ЖЕНСКА одбојкашка репрезентација Србије поражена је вечерас од селекције Турске резултатом 3:1 у пријатељској утакмици одиграној у Белеку у Турској.
04. 08. 2025. у 22:15
Коментари (0)