ПРОБЛЕМИ У ЗАГРЕБУ: Корона одложила меч против Фленсбурга
УТАКМИЦА Осмине финала рукометне Лиге шампиона између Загреба и Фленсбурга одложена је након два потврђена случаја корона вируса у тиму из престонице Хрватске.
фото: ЕПА
Клуб се тим поводом огласио саопштењем.
- Нажалост, ни након репрезентативних окупљања екипа рукометног клуба Првог плинарског друштва Загреб и даље није комплетна, проблеми са корона вирусом се настављају. Уз два позитивна случаја, осталим играчима који нису имали корона вирус у последњих шест месеци изречена је мера самоизолације", саопштено је из клуба.
Меч са Фленсбургом требало је да се одигра у четвртак у Хрватској, а осим тог меча одложен је и меч шестог кола СЕХА лиге, у којем је Загреб требало да буде домаћин шабачкој Металопластици у суботу.
Препоручујемо
БЕНЗЕМА ИПАК МОРА НА СУД: Сносиће последице због уцењивања саиграча?!
30. 03. 2021. у 14:31
МЕСИ ИЗВИСИО: Навијачи га нису одабрали за највећу легенду Барселоне, Нејмар ни у топ 10
30. 03. 2021. у 14:22
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ПОНОВО су наши типстери били на висини задатка, у ритму дочекујемо 2026. годину!
31. 12. 2025. у 07:00
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Ово је његова прва реакција (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
30. 12. 2025. у 19:58
КАКО ЈЕ ЧКАЉА ДОБИО СТАН: Живео са породицом у гарсоњери, а онда је уследила изненадна посета у новогодишњој ноћи
ЛЕГЕНДАРНИ глумац и један од омиљених комичара бивше Југе, Миодраг Петровић Чкаља забављао је генерације гледалаца. "Паја и Јаре", "Камионџије", "Сервисна станица", "Љубав на сеоски начин", Врућ ветар", "Пут око света" су само нека од остварења у којима је играо и изазивао код људи једну од лепших емоција - смех.
01. 01. 2026. у 12:31
Коментари (0)