ПРВЕНСТВО ВОЈВОДИНЕ: Блистали млади рвачи Пролетера

НА првенству Војводине У-15 за пионире и јуниоре у Суботици, рвачи Пролетера освојили су укупно девет медаља, две златне и једну бронзану медаљу у пионирској конкуренцији и четири златне и две бронзане у конкуренцији јуниора.

ПРВЕНСТВО ВОЈВОДИНЕ: Блистали млади рвачи Пролетера

ФОТО: Рвачки клуб Пролетер

Код пионира прва места освојили су Стеван Којић и Ђорђе Лакатуш, док се бронзом окитио Нађ Бакош Лорант.

У конкуренцији јуниора златне медаље освојили су Јован Миолски 63 кг, Андрија Михајловић 77 кг, Бранко Ђукић 82 кг и Давид Молнар 97 килограма, док су трећа освојили Драгољуб Попетру 72 кг и Марко Супић 130 килограма, а пето место освојио је Борис Петров у категорији 72 килограма.

ФОТО: Рвачки клуб Пролетер

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.

28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10

Коментари (0)

Компанија Меридианбет – Синоним за успех и верни пријатељ српске кошарке на предстојећем Ф4 турниру