КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ОИ: Обрадовић објавио списак за Ђер

Оља Мркић

01. 03. 2021. у 17:40

СЕЛЕКТОР женске рукометне репрезентације Србије Љубомир Обрадовић објавио је списак играчица на које рачуна на квалификационом турниру за Олимпијске игре, који ће се од 19. до 21. марта одржати у мађарском Ђеру.

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ОИ:  Обрадовић објавио списак за Ђер

Фото архива ВН

На списку су:

голмани: Катарина Томашевић, Јована Рисовић, Кристина Граовац

лева крила: Сања Радосављевић, Дијана Радојевић, Тимеа Милошевић

пивоти: Драгана Цвијић, Јована Милојевић, Јелена Агбаба

десна крила: Катарина Крпеж-Шлезак, Жељка Николић, Ана Којић

бекови: Јована Стоиљковић, Јелена Трифуновић, Јована Јововић, Марија Обрадовић, Андреа Лекић, Јована Ковачевић, Тамара Радојевић, Кристина Лишчевић, Јелена Лавко, Анђела Јањушевић и Марина Дмитровић.

Национални тим имаће прилику да се бори за два места која воде у Токио са селекцијама Русије, Мађарске и Казахстана.

Последњи пут када су се рукометашице нашле на највећој спортској смотри било је у Сеулу 1988. године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси

ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.

05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

РУСИ МИРЕ СРПСКЕ И ПОЉСКЕ ХУЛИГАНЕ? Ври међу навијачима пред Лех - Црвена звезда!

РУСИ МИРЕ СРПСКЕ И ПОЉСКЕ ХУЛИГАНЕ? "Ври" међу навијачима пред Лех - Црвена звезда!

Ко прави најбоље кореографије на Балкану? Многи балкански навијачи ће рећи - Звездине "делије". Али, ускоро ће оне да "одмере снаге" са неким ко је и сам импресиван по том питању. А ко је, за многе балканске навијаче, истински страх и трепет.

04. 08. 2025. у 20:00

Коментари (0)

ОСВОЈИ КАРТЕ ЗА ЕВРОБАСКЕТ 2025 и навијај свим срцем за Србију