ДРАМА ПРИПАЛА ЗВЕЗДИ: Црвено-бели после петераца савладали Раднички и стигли до трофеја у ватерполо Купу Србије

ВАТЕРПОЛИСТИ Црвене звезде освојили су Куп Србије пошто су у финалу били бољи од крагујевачког Радничког после петереаца 13:12. Регуларни део меча завршен је резултатом 8:8.

ДРАМА ПРИПАЛА ЗВЕЗДИ: Црвено-бели после петераца савладали Раднички и стигли до трофеја у ватерполо Купу Србије

FOTO: M. Vukadinović

Црвено-бели су успели добром игром у одбарани да одсеку Рашовића и то им је у многоме помогло да дођу до трофеја на базрену "Милан Гале Мушкатировић".

Раднички је боље отворио меч и први период је добио са 2:3. Друга четвртина била је доста неизвесна, екипе су тешко проналазиле пут до противничке мреже, а онда је Звезда добром игром у трећем делу сусрета успелда да преокрене, па је са предношћу од 7:6 ушла у последњу четвртину.

Тај период су добили Крагујевчани са 1:2, али то им је било довољно да изборе петерце у којима се београдски клуб боље снашао.

Једини промашај са петерца био је дело Радуловића који је погодио пречку. Сви остали извођачи су били сигурни и након гола Танковића црвено-бели су могли да почну са слављем.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.

28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова