НАГРАДЕ ГРАДСКОГ СПОРТСКОГ САВЕЗА НОВОГ САДА: Уручена признања спортистима године
У АМФИТЕАТРУ „Спенс-а“ данас су најуспешнијим спортистима Новог Сада у години на измаку, у избору Градског спортског савеза, уручена признања.
СВЕЧАНО Најбољи спортисти Новог Сада Фото: ГСС
Награђени су Никола Дринчић, капитен фудбалера Војводине, Марица Перишић, узданица џудо и самбо клуба Борац у сениорској конкуренцији као и самбиста Дамјан Симић и боксерка Драгана Јовановић у конкуренцији јуниора.
Признање је у конкуренцији спортиста са инвалидитетом, уручено стонотенисеру Спина, Митру Паликући, као и најбољем тренеру, Синиши Гавранчићу, стратегу одбојкаша Војводине.
Награда за најбољу мушку екипу ове године припала је фудбалерима Војводине, за најбољу женску екипу стонотенисеркама СТК Нови Сад, а за најбољи клуб у целини, Одбојкашком клубу Војводина.
Специјална признања уручена су Драгољубу Збиљићу, председнику одбојкаша Војводине, и Ненаду Лалатовићу, тренеру фудбалера Војводине.
Препоручујемо
ТОТАЛНО ДРУКЧИЈИ ОД ДРУГИХ: Хрватски друголигаш на необичном месту тражи појачање
23. 12. 2020. у 18:01
ДАЛЕКО ЈЕ ЗЕНИТ: Звезда у Русији доживела четврти најтежи пораз у историји
23. 12. 2020. у 18:16
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
26. 03. 2026. у 06:59
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал
Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.
25. 03. 2026. у 20:06
МОСКВА ОТКРИЛА УКРАЈИНСКУ ЗАМКУ: Кијев подлим потезом хтео да онеспособи руске војнике - ФСБ запленио пошиљку из Пољске
УКРАЈИНСКЕ специјалне службе су испоручиле улошке за ципеле са уграђеним експлозивним направама јединицама Оружаних снага Руске Федерације, сазнао је „Militarny“ од извора у једној од специјалних служби. Према речима извора, оперативци су успели да изграде мрежу за испоруку уз помоћ руских добровољаца, а прве испоруке су се догодиле почетком марта. Број предмета се наводно мери десетинама хиљада.
26. 03. 2026. у 12:34
Коментари (0)