КОРОНА ХАОС НА БЕЛИМ СТАЗАМА: ФИС отказао сва такмичења Светског купа у Кини
МЕЂУНАРОДНА скијашка федерација (ФИС) саопштила је данас да су отказана сва такмичења Светског купа у Кини која су планирана за ову сезону, пренео је ОРФ.

Фото: АП
Разлог отказивања је захтев кинеских власти да сви такмичари проведу 14 дана у карантину приликом доласка у земљу.
Отказана су такмичења Светског купа у скијању, ски скоковима, нордијској комбинацији и скијашком трчању.
Сва такмичења је требало да се организују у Пекингу, који ће бити домаћин Зимских олимпијских игара 2022. године.
Поред такмичења Светског купа, Кина неће бити домаћин ни Светског првенства у сноборду и фристајл скијању, које је било планирано за период од 18. до 21. фебруара 2021. године.
Из ФИС-а нису саопштили када ће се надокнадити отказане трке.
Препоручујемо

ГРОЖАН: Није било моје време за умирање, из пламена сам изашао због деце
01. 12. 2020. у 17:13

АНА ЈЕ ПОПУТ ВИНА: Нова слика бивше српске тенисерке одушевила фанове (ФОТО)
01. 12. 2020. у 10:21

НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: "Легенде" освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна
ЈЕДАН од мање занимљивијих мечева другог кола Лиге шампиона биће одигран на Кипру где ће дебитант Пафос дочекати шестоструког првака Европе, Бајерн из Минхена (21.00).
30. 09. 2025. у 07:30

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
30. 09. 2025. у 12:50

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)