ВАЊА УБОЈИТИЈИ, НЕМАЊА СЛАВИО: Судар Браће Илић у шестом колу првенства Француске у рукомету!
БРАЋА Илић су у шестом колу првенства Француске у рукомету "ударила један на другог".
ФОТО: ЕПА
Вања је постигао осам голова за Шартр, што није било довољно да на свом терену сломе отпор Немањином (седам погодака) Тулузу - 25:27.
Мада браћа, који као лева крила у репрезентацији конкуришу један другом, играју одлично, њихови клубови нису толико успешни у Шампионату.
Тулуз је тренутно 10. са четири бода, док је Шартр претпоследњи, 15. са два бода. Лидер је ПСЖ са 10 бодова.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
28. 05. 2026. у 06:30
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!
На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.
28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)