ОСМОРИЦА СРБА У ЕЛИТИ: Стартује Лига шампиона за рукометаше
ДАНАС (среда) стартује Лига шампиона за рукометаше.
Фото архива ВН
Европска федерација је променила систем такмичења, тако да ће се од ове сезоне за титулу борити 16 екипа подељених у две групе.
Занимљиво је да ће о шампиону Старог континента за прошлу сезону одлучивати крајем децембра у Келну, где ће се за круну борити Веспрем, ПСЖ, Барселона и Кил.
У елитном такмичењу учествоваће и осморица наших рукометаша:Петар Ненадић и Владимир Цупара(Веспрем),Богдан Радивојевић(Пик Сегед),Марко Вујин(Вардар),Милан Милић(Нант),Тодор Јандрић(Загреб),Немања Обрадовић(Загреб) и Милош Орбовић(Мотор Запорожје).
Данас у првом колу састају се: Мешков Брест - Вардар (18.45),Цеље - Алборг (18.45), Фленсбург - Виве Киелце (20.45), Нант - Веспрем (20.45).
У четвртак играју: Мотор - Барселона (18.45), ППД Загреб - Кил (18.45), Порто - Елверум (20.45).
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
РУСИЈА ЗАПАЊЕНА ПОТЕЗОМ УКРАЈИНЕ! Хитно реаговала и Марија Захарова: Газите темеље човечанства!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Украјине. А и из Кремља.
20. 02. 2026. у 15:11
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)