КОВАЧЕВИЋ ЗА "НОВОСТИ": Нећу играти за Рибницу

НАЈБОЉИ одбојкаш Европе Урош Ковачевић неће обући дрес матичне Рибнице док не оде у Кину.

КОВАЧЕВИЋ ЗА НОВОСТИ: Нећу играти за Рибницу

Фото: Н. Параушић

 Сјајни примач признаје само да ће тренирати у клубу у којем је поникао. И чуди се причама да би Краљевчанима помогао на почетку Суперлиге.

- Док не почне првенство Кине, требало би у октобру или новембру, ја ћу само тренирати са играчима Рибнице како бих остао у форми. За мој матични клуб не могу да играм у Суперлиги. То не би било у реду. Иначе, ових дана у Краљеву свакодневно вежбам са двојицом кондиционих тренера - каже за "Новости" нова звезда Пекинга.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

Коментари (0)