"ОРЛИЋИ" СА "АЗУРИМА": Наши одбојкаши сазнали ривале на кадетском Европском првенству

ОДБОЈКАШИ су сазнали ривале на кадетском ЕП од 7. до 18. јула у Италији. "Орлићи" ће играти у групи А (Порто Сан Ђорђо) са домаћином, Италијом, Пољском, Словенијом, Финском, Грчком, Турском и Исландом.

ОРЛИЋИ СА АЗУРИМА: Наши одбојкаши сазнали ривале на кадетском Европском првенству

фото оссрб

У групи Б (Ћистерна ди Латина) су: Француска, Белгија, Бугарска, Чешка, Шпанија, Немачка, Румунија и Холандија.

Прве две екипе из сваке групе избориће полуфинале. Пласман на СП до 19 година избориће шест селекција.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара