МЕМОРИЈАЛНИ ТУРНИР "ДРАГОСЛАВ РАДОВАНОВИЋ ПЈЕР": У Јагодини се такмичило 300 каратиста

Зорана Рашић
Зорана Рашић

21. 10. 2025. у 13:04

КАРАТЕ клуб "Чока" из Чоке освојио је прво место на Меморијалном карате турниру "Драгослав Радовановић Пјер", одржаном 26. пут у хали спортова у Јагодини.

МЕМОРИЈАЛНИ ТУРНИР ДРАГОСЛАВ РАДОВАНОВИЋ ПЈЕР: У Јагодини се такмичило 300 каратиста

Фото: принтскрин/КЦН Јагодина

Друго место освојио је клуб "Сјеница" из Сјенице, који је био најбројнији на овом турниру, са чак 25 такмичара, док је треће место припало "Ђердапу" из Голупца.

Драгослав Радовановић Пјер је био члан Карате клуба Јагодина и посебно велики допринос је имао у организационом смислу, мада је имао и мању такмичарску каријеру, а у  Карате савезу некадашње Југославије био је дугогодишњи председник такмичарске комисије. Радовановић је задужио и Карате савез и Град Јагодину, посебно због тога јер су његова врата увек била отворена за све спортисте и младе људе.

Јагодинске Карате клуб због тога се са поносом сећа свог некадашњег члана, коме је посветио и меморијални турнир.  

За овај турнир увек влада велико интересовање, а овом приликом је наступило 300 младих такмичара из 26 клубова из Србије и региона.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ ТРЕНЕРСКИ ПОСАО: Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).

20. 03. 2026. у 07:10

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.

19. 03. 2026. у 19:58

Коментари (0)

Суноко најавио почетак сетве шећерне репе