ЧЕСТИТКА ДУГО ДА САРАЂУЈЕМО: Директор Ватерполо клуба Партизан Дејан Јововић честитао Новостима рођендан
- ЧЕСТИТАМ "Новостима" 72. рођендан. Ви сте медиј који је увек имао блиску иредовану сарадњу са Ватерполо клубом Партизан. Увек су нам новинари "Новости" радо виђени гости на утакмицама Партизана. Надам се да ћетејош дуго да пишете о спорту, ватерполу и Партизану - каже директор ВК Партизан Дејан Јововић.
FOTO: M. Vukadinović
Препоручујемо
ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА ТОТЕНХЕМ: "Певци" без важног играча против Астон Виле
09. 01. 2026. у 22:53
МАРОКО ЈЕ У ПОЛУФИНАЛУ КУПА АФРИЧКИХ НАЦИЈА: "Домаћин" турнира савладао Камерун у Рабату
09. 01. 2026. у 22:31
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!
ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.
08. 01. 2026. у 08:00
АМЕРИКАНЦИ У ШОКУ: Ево шта је Владимир Путин управо урадио
Русија и Америка, али и Француска, део су најновије вести која великом брзином обилази планету.
08. 01. 2026. у 23:35
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)