СВЕ ЈЕ ОТВОРЕНО: Рукометаши једва чекају да у уторак у Нашицама против Нексеа стартују у Лиги Европе
10. 10. 2025. у 22:44
ЛИГА Европе је велики изазов за рукометаше Партизана. Црно-бели су годинама чекали да заиграју у другом по јачини европском такмичењу и мотивисани су да се докажу на великој сцени. Београђани у уторак (20.45) у првом колу групе Х у Нашицама играју са Нексемом. Ривали су још швајцарски Кадетен и шпански Адемар Леон.
Повезане вести
ЦРНО-БЕЛИ СЕ ПИТАЈУ: Рукометаши Партизана после победе над Нексеом сами одлучују о својој судбини у борби за Топ 16 фазу Лиге Европе
ПАЛО је и Нексе, Бањица је одбрањена, рукометаши Партизана сами одлучују о својој судбини у последњем колу групе Х Лиге Европе. Црно-бели су после пет кола лидери, али идућег уторак у Шауфхаузену против Кадетена морају да освоје један бод, који их сигурно води у Топ 16 фазу. У једној од варијанти могу да изгубе и са два гола разлике, па да прођу даље, јер су у Београду славили са 29:26.
26. 11. 2025. у 16:47
МОРАМО ЈОШ ДА УЧИМО: Стратег рукометаша Партизана Ђорђе Ћирковић свестан да екипа још нема довољно искуства за Лигу Европе
ПОРАЗ је болан, али није страшан. Рукометаши Партизана и даље чврсто држе судбину у својим рукама. У групи Х се закувало и све екипе имају шансу да изборе Топ 16 фазу Лиге Европе. Црно-бели морају брзо да забораве меч у Леону (22:29) и да се максимално сконцетришу за дуел са Нексеом, с којим ће се састати 25. новембра у, верују, препуној дворани "проф.др Бранислав Покрајац". Београђани и знају да морају да победе вицешампиона Хрватске.
19. 11. 2025. у 18:23
Најновије из рубрике
БИВШИ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ ИМА НОВИ КЛУБ: Некадашњи нападач Звезде поново у српском фудбалу
Никола Стојиљковић се вратио у српски фудбал. Бивши репрезентативац Србије и нападач Црвене звезде је нови фудбалер Графичара.
25. 01. 2026. у 11:37
ОПШТА ТУЧА У ТУЗЛИ: Повређени навијачи из Републике Српске и Сплита
ВЕЛИКИ хаос виђен је у близини међународног аеродрома Тузла у Босни и Херцеговини.
25. 01. 2026. у 09:08 >> 11:11
СТАРИ ЗНАНЦИ ЗА КРАЈ: Србија против Мађарске за понос, злато и историју
Ватерполисти Србије вечерас од 20.30 сати у Београдској арени играју против Мађарске у финалу Европског првенства.
25. 01. 2026. у 11:08
ЂОКОВИЋ БЕЗ БОРБЕ У ЧЕТВРТФИНАЛУ! Меншик се повукао са Аустралијан опена
Новак Ђоковић је прошао у четвртфинале Аустралијан опена и то без борбе.
25. 01. 2026. у 10:36
ШОК У МЕЛБУРНУ! Потпуни дебакл Медведева, клинац му "извукао уши"
ДАНИЛ Медведев је на папиру имао лак посао против Американца Лернер Тијена, али... Ствари се нису одвијале по плану.
25. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)