БЕЗ НАВИЈАЧА НА КРАВИНУ: Рукометаши Партизана у првој утакмици суперквалификација за Лигу Европе играју са Чесима

Слободан Крстовић

29. 08. 2025. у 22:10

РУКОМЕТАШИ Партизана сутра (18.00) у првој утакмици специјалних квалификација за Лигу Европе дочекују Кравину. Црно-бели ће због казне ЕХФ са Чесима играти без публике на Бањици. Реванш је 6. септембра, а успешнија екипа играће у групи са Кадетеном Шафхаузеном (Швајцарска), Нексеом (Хрватска) и Адемаром Леоном (Шпанија).

БЕЗ НАВИЈАЧА НА КРАВИНУ: Рукометаши Партизана у првој утакмици суперквалификација за Лигу Европе играју са Чесима

Foto: Profimedia

- Очекујем тежак двомеч са Карвином, која је озбиљан противник и дугогодишњи учесник Лиге Европе. Мислим да смо довољно спремни. Забрана присуства публике је велики минус за нас, али даћемо све од себе да изборимо што бољи резултат пред реванш у Чешкој. А тамо ћемо имати подршку наших навијача из дијаспоре - истиче за сајт Партизана пивот Иван Мићић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: Жута подморница зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај

ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: "Жута подморница" зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај

НА стадиону „Серамика“, популарном Мадригалу, у недељу поподне биће одигран један од најзанимљивијих мечева кола у Ла лиги, где ће водећа Барселона гостовати трећепласираном Виљареалу.

21. 12. 2025. у 09:04

Коментари (0)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)