СТРАШНО: Возио кола 457 километара на сат - и погинуо (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО СНИМАК)
Спорт некада прелази границе не само очекиваног, већ и нормалног. А то, нажалост, може да доведе и до трагичних последица.
Фото Pixabay free images
Баш то се и догодило у Сједињеним Америчким Државама.
Наиме, амерички возач брзих аутомобила, Крис Рашке, погинуо је при брзини већој од 450 километара на сат у Бонвилу, у Јути.
Шездесетогодишњи тркач покушавао је да постави брзински рекорд, достигао је 457 km/h, а затим је изгубио контролу над својим брзим возилом након што је прешао око 3,6 километара стазе.
Њему је на лицу места му је указана медицинска помоћ, али је потом преминуо од задобијених повреда.
Пред вама је снимак те трагедије.
Имајући у виду фаталан исход, молимо све којима би могло да позли од гледања узнемирујућих снимака, да овај не емитују на својим уређајима.
Поновићемо, у питању је узнемирујући видео запис.
Дете возило кола 312 километара на сат!
Зеин Софуголу је имао само пет година када је постао, званично, дете које је најбрже управљало неким возилом - на свету.
Он је син турског ауто-мото аса Кенана Софуоглуа, петоструког светског шампиона у "суперспорту", односно брзим вожњама.
Од малих ногу Зеин је део татиних авантура, али до сада углавом посматрач екстремних спортова и екстремне брзине. Али...
Не тако давно је сео за волан кола једног чувеног произвођача четвороточкаша и - и убрзао све до 312 километара на сат писти.
Зеин је био у дечјем седишту, под надзором свог оца, али је све радио сам.
Ево и како је то изгледало:
БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју
Препоручујемо
"ТО ЈЕ СУЛУДО! НЕМОГУЋЕ!" Владан Милојевић пред Лех Познањ - Црвена звезда
05. 08. 2025. у 18:53
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Литванија урадила
05. 08. 2025. у 17:17
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)