ИВАНИЋ ЦРНО-БЕЛИ: Рукометни клуб Партизан потписао трогодишњи уговор са младим пивотменом из Обилића

РУКОМЕТАШИ Партизана су из дана у дан све јачи. Црно-бели су данас саопштили да су довели и осмо појачање, пивотмена Петра Иванића (20) из Обилића. Уговор је потписан на три године.

ИВАНИЋ ЦРНО-БЕЛИ: Рукометни клуб Партизан потписао трогодишњи уговор са младим пивотменом из Обилића

Foto: Profimedia

Пре Иванића нови шампион Србије ангажовао је и: Румуне Ливиа Чабу, Габриела Илиеа, Владимира Јевтића, Страхињу Станковића, Марка Николића, Руса Сергеја Иванова и Андреја Трнавца.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈАСНО СМО ОБАВЕСТИЛИ ФИФА! Иранци запретили да ће на Мундијалу напустити терен!