СТРПЉИВО ДО КРАЈА: Одбојкашице Србије на турниру Лиге нација у Отави у суботу играју са Јапанкама
СА угледом се не играју. Одбојкашице у било ком саставу да играју увек иду на победу. Са таквим амбицијама игра и наша подмлађена селекција на турниру првог викенда Лиге нација у Отаву. Катарина Дангубић и другарице вечерас (22.00) играју са Доминиканском Републиком и после дана паузе, по канадском времену, а у суботу по нашем (01.30) ће одмерити снаге са Јапаном. На црту ће им изаћи и Бугарке (недеља, 1.30) и Канађанке (понедељак, 00.00).

ФОТО: ЦЕВ
- Кренуле смо пре месец дана да тренирамо и мислим да смо имале довољно времена да се припремимо, да се упознамо. Када кажем да се упознамо морам да подсетим, што се уосталом видело и у пријатељском мечу са Русијом, да у репрезентацији има доста младих и нових девојака. Имале смо довољно времена да склопимо коцкице, да видимо ко, шта може на терену, како реагује на одређене ситуације, што нам помаже да улазимо са позитивном енергијом у први турнир Лиге нација – истиче за сајт ОСС капитенка Србије на турниру у Отави Катарина Дангубић.
Девојке у Канаду нису дошле у најјачем саставу. У Београду су остале прва звезда Србије Тијана Бошковић и трофејна блокерка Маја Алексић. Са њима, као и са оним девојкама које су остале у српској престоници радиће селектор Зорана Терзић. А играчице у Отави, нарочито млађе имају велику прилику да се наметну стручном штабу. Биле су сконцетрисане на дуел са Доминиканкама, али су мислиле и на Јапанкама. Са девојака из земље излазећег сунца увек су водиле жестоке дуеле. Лане, када су играле без прве поставе изгубиле су у Фукуоки са 3:0. Али, су зато славиле 2023. (3:2) и 2022. (3:1).
*Узми 20% бонуса за ЛИВЕ!
Активирај бонус уз одиграни тикет од 4+ пара, уплатом од 1.000РСД и квотом од 5.00 или више!*
- Јапан је потпуно другачија екипа од Доминиканске Републике. Против њих морамо да будемо упорне, јер добро знамо како играју у одбрани. Морамо да играмо на високом нивоу, чак и више, ако желимо да их победимо – наглашава Дангубићка.
*Узми 20% бонуса за ЛИВЕ!
Активирај бонус уз одиграни тикет од 4+ пара, уплатом од 1.000РСД и квотом од 5.00 или више!*
Ковачевић: Никада није лако
БРАНКА Ковачевића, који ће уместо Терзића у Отави дириговати игром, храбри што се девојке, за сада, добро прилагођавају на временски разлику од шест сати. А о Јапану каже:
Очекује нас дуел са неугодним противником. Са њима увек играмо дуже утакмице, често смо их побеђивали, али никад није било лако

ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане
ДОСТА нас занимљив меч очекује у трећем колу Суперлиге Србије када од 20 часова фудбалери ТСЦ-а буду угостили Спартак из Суботице на "ТСЦ арени".
02. 08. 2025. у 07:40

СВЕТ У ШОКУ! Доналд Трамп забрањује Бразилцима долазак на Мундијал?!
Мало је рећи да су најновије вести из света фудбала, а тичу се и Сједињених Америчких Држава чији је актуелн председник Доналд Трамп, шокирале многе.
31. 07. 2025. у 19:28

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)