СИНАНЧЕВИЋ КРЕНУО СА ПРИПРЕМАМА: Верујем да ћу ући у сезону са добрим резултатима

Марко Паунић
Марко Паунић

22. 04. 2025. у 13:09

Српски атлетичар Армин Синанчевић изјавио је данас да је недавно започео припреме за летњу сезону, коју верује да ће започети са добрим резултатима.

СИНАНЧЕВИЋ КРЕНУО СА ПРИПРЕМАМА: Верујем да ћу ући у сезону са добрим резултатима

Фото: EPA-EFE/YAHYA ARHAB

"Мислим да радим добре тренинге и верујем да ћу ући у сезону са добрим резултатима. Тренутно сам још увек на почетку припрема, тако да верујем да ћу временом бити у знатно бољој форми", навео је српски бацач кугле, а пренео Српски атлетски савез (САС).

Синанчевић ће сезону започети на митингу "Меморијал Владо Пивљанин" у Прибоју, док ће 22. маја наступити на Меморијалу Бориса Ханжековића у Хрватској. Током ове сезоне ће од 13. до 21. септембра бити одржано и Светско првенство у Токију.

Српски бацач кугле рекао је да и даље има проблем са повредом, због које није у стању да тренира у пуној снази.

"Повреда је и даље ту. Важно је да дајем све од себе, иако пуни тренинг још увек није могућ", казао је Синанчевић.

Синанчевић је навео да је променио неке ствари у приступу пред ову сезону и додао да је за добре резултате кључно да се тренинзи раде "што квалитетније".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић

"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић

УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.

04. 11. 2025. у 13:30

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.

04. 11. 2025. у 12:33

Коментари (0)

Вода – ресурс који Србија може да понуди свету