ЖЕЛЕЗНИЧАР БЛИЖИ КРУНИ: Лајковчанке у првом мечу финала плеј-офа Суперлиге Србије савладале одбојкашице Уба са 3:0
ОДБОЈКАШИЦЕ Железничара направиле су први корак ка другој титули првакиња Србије.Лајковчанке су у првом мечу финала плеј-офа Суперлиге Србије на свом терену савладале Убљанке са 3:0 (25:14, 25:22, 37:35). Други меч игра се у суботу (17.30) на Убу,а првак је екипа која оствари три победе.

Фото: Илустрација
Пуленке Ратка Павличевића биле су силне у првом сету, у другом су гошће пружила јачи отпор,а у трећем се водила велика борба. Убљанке нису искористиле седам сет лопти да смање на 1:2,а Лајковчанке су пет меч лопту (Васја Филиповић) претвориле у победу и вођство од 1:0 у финалној серији.
Код Железничара најубојтија је била Јована Зеленовић са 17,а код Уба Анет Бенитез са 16 поена.

СПЕЦИЈАЛНО ВЕЧЕ НА "ЕТИХАДУ": "Повратак" Де Брујнеа и прилика за Пепа да се изједначи са Контеом
Манчестер Сити и Наполи отварају нову сезону Лиге шампиона дуелом који је већ у најави обележен великим емоцијама.
18. 09. 2025. у 06:40 >> 00:54

РУСИЈА ОДУШЕВЉЕНА ПОТЕЗОМ СРБИЈЕ! Руси распамећени, Тирана се тресе
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
18. 09. 2025. у 19:58

"НЕ МОГУ ДА ТЕ ГЛЕДАМ": Оливер Драгојевић са ОВОМ певачицом није хтео да наступа - зато што је Српкиња
НЕКАДАШЊА певачица Коктел бенда Јелена Ристић, својевремено је открила детаље с концерта на којем су наступали Кемал Монтено и Оливер Драгојевић.
19. 09. 2025. у 09:13 >> 09:22
Коментари (0)