ШУМАДИНЦИ ЈУРЕ ТРЕЋЕ МЕСТО: Ватерполисти Радничког желе да сутра у последњем колу Регионалне лиге у Котору потопе Приморац
ВАТЕРПОЛИСТИМА Радничког није свеједно да ли ће да буду трећи или четврти на крају лигашког дела Премијер Регионалне лиге. Зато ће Крагујевчани сутра (18.00) у Котора учинити све да, макар и после петераца, савладају домаћи Приморац и теко прескоче сплитски Јадран.
МИЛОШ ВУКАДИНОВИЋ
- Меч са Которанима нам је битан због самог пласмана, али и због одржавања доброг ритма у ком се налазимо од почета другог дела сезоне. Треба да завршимо лигашки део на прави начин и да у што бољој атмосфери дочекамо завршни турнир Регионалне лиге - каже за сајт Радничког капитен Филип Јанковић.
Которани су изузетно неугодан ривал, поготово на домаћем базену. Актуелни су шампиони Црне Горе, а ове сезоне освојили су национални Куп, док су у Купу Европе стигли до четвртфинала.
- Приморац је добро укомпонована екипа, са неколико искусних играча, али и великим бројем младих репрезентативаца Црне Горе, жељних доказивања. Сигурност и дубину у нападу дају им центар наше репрезентације Немања Вицо и још један одличан сидраш Саво Ћетковић, а искусни Драшко Бргуљан је креатор игре. У спољној линији ту су Матковић Мршић, Шушиашвили... Заиста екипа за респект. Играли смо доста тесно са њима у Крагујевцу ове сезоне, али мислим да сада играмо много боље и очекујем још једну победу - верује Јанковић.
Раднички је у сјајној форми у новој години, што је недавно показао и пласманом у полуфинале Купа Европе.
- У другом делу сезоне сви комплетно играмо доста боље и све то много боље изгледа. Самим тим су бољи и атмосфера и енергија. Ушли смо у низ победа, ево пре пар дана елиминисали и Брешу, која је доживела тек пар пораза ове сезоне и верујем да ћемо сада, у овим најбитнијим утакмицама, бити још бољи. Све долази на своје место у правом тренутку, па спремни дочекујемо највеће изазове који нас очекују већ од "фајнал-фора" Регионалне лиге наредног викенда - наглашава Јанковић.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо
ПИШЕ ИСТОРИЈУ И СА ФЕРАРИЈЕМ: Хамилтону прва трка и победа (ВИДЕО)
22. 03. 2025. у 11:25
"ОЧАЈАН САМ": Карлосу Алкаразу тешко пало испадање са турнира у Мајамију
22. 03. 2025. у 09:45
БАШ ЈЕ ЗАГРИЗАО: Господин Посебни нуди најбољег стрелца у замену за Митровића
22. 03. 2025. у 09:25
ИНТЕР БЕЖИ, А ОНИ СЕ БОРЕ: Наполи и Милан јуре заостатак за водећим "нероазурима"
САМО бод раздваја Наполи и Милан пред њихов обрачун овог понедељка на "Дијего Армандо Марадони". Оба тима још гаје наду за Скудето, али пораз би им готово сигурно затворио врата титуле, поготово након синоћег тријумфа Интера над Ромом.
06. 04. 2026. у 09:30
ЦЕЛА БОСНА У ШОКУ! Ево шта је урадио Јусуф Нуркић кад је чуо да је са супругом погинуо српски свештеник Ненад Митрић, а троје деце повређено
Српска православна црква остала је затечена када су се појавиле вести да је њен свештеник Ненад Митрић, са супругом Недељком, погинуо у тешкој саобраћајној несрећи, а да је том прилиом повређено њихово троје врло младе деце. Та вест је стигла и до НБА лиге, до тамошњег аса Босне и Херцеговине, Јусуфа Нуркића.
04. 04. 2026. у 18:06
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)