ПРЕТПИОНИРКЕ ОДБРАНИЛЕ ТИТУЛУ: Још један вредан трофеј у ризници ОК Техничар из Краљева
Претпионирке Одбојкашког клуба Техничар из Краљева одбраниле су титулу шампиона Рашко-Расинског округа у свјој узрсној категорији и тако клупску ризницу обогатиле још једнним вредним пехаром.
ОК Техничар
До наслова првака младе одбојкашице Техничара стигле су са две победе на финалном турниру у ОШ „Свети Сава“ у Краљеву – 3:1 (25:23, 13:25, 25:17, 25:11) против Спортисима из Врњачке Бање и 3:0 (25:9, 25:16, 25:12) против Багдале из Крушевца.
Играчице Техничара које је селектирала и са клупе предводи Нина Живановић другу узастопну титулу освојиле су доминантно, остваривши седам победа у исто толико утакмица и са само једним изгубљеним сетом, потврдивши да у граду на Ибру стасавају нове генерације веома талентованих одбојкашица.
Препоручујемо
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ПОНОВО су наши типстери били на висини задатка, у ритму дочекујемо 2026. годину!
31. 12. 2025. у 07:00
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Ово је његова прва реакција (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
30. 12. 2025. у 19:58
КАКО ЈЕ ЧКАЉА ДОБИО СТАН: Живео са породицом у гарсоњери, а онда је уследила изненадна посета у новогодишњој ноћи
ЛЕГЕНДАРНИ глумац и један од омиљених комичара бивше Југе, Миодраг Петровић Чкаља забављао је генерације гледалаца. "Паја и Јаре", "Камионџије", "Сервисна станица", "Љубав на сеоски начин", Врућ ветар", "Пут око света" су само нека од остварења у којима је играо и изазивао код људи једну од лепших емоција - смех.
01. 01. 2026. у 12:31
Коментари (0)