ПОЧЕЛЕ "ЧЕТИРИ СКАКАОНИЦЕ": Аустријанац најбољи на првом такмичењу у ски скоковима
АУСТРИЈАНАЦ Штефан Крафт победио је вечерас у Оберстдорфу на такмичењу у ски скоковима одржаном у склопу новогодишње турнеје "Четири скакаонице".
ФОТО: Танјуг/АП
Он је до победе дошао скоковима од 138 и 135,5 метара, уз освојена 335,1 бода.
Друго место је заузео Аустријанац Јан Херл, који је освојио 331,6 бодова, скоковима од 134,5 и 135 метара.
Трећа позиција припала је Аустријанацу Данијелу Чофенигу са скоковима од 131 и 140,5 метара. Он је освојио 323,6 поена.
Такмичење у Обесртдорфу било је прво у оквиру 73. новогодишње турнеје, наредно је 1. јануара у Гармиш-Партенкирхену, а потом ће се скакати у Инсбруку 4. јануара и два дана касније у Бишофсхофену.
Немац Пијус Пашке се налази на првом месту у генералном пласману Светског купа са 765 бодова, док је Херл други са 711.
БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју
Препоручујемо
БИЈОНСЕ ДОШЛА У ХРВАТСКУ И ОСТАЛА У ШОКУ: Није могла да верује шта је доживела
29. 12. 2024. у 17:13
ТРАГЕДИЈА У ПОРОДИЦИ КОШАРКАША ЗВЕЗДЕ: Изгубио три драге особе за месец дана
29. 12. 2024. у 15:02
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ПОНОВО су наши типстери били на висини задатка, у ритму дочекујемо 2026. годину!
31. 12. 2025. у 07:00
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Ово је његова прва реакција (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
30. 12. 2025. у 19:58
КАКО ЈЕ ЧКАЉА ДОБИО СТАН: Живео са породицом у гарсоњери, а онда је уследила изненадна посета у новогодишњој ноћи
ЛЕГЕНДАРНИ глумац и један од омиљених комичара бивше Југе, Миодраг Петровић Чкаља забављао је генерације гледалаца. "Паја и Јаре", "Камионџије", "Сервисна станица", "Љубав на сеоски начин", Врућ ветар", "Пут око света" су само нека од остварења у којима је играо и изазивао код људи једну од лепших емоција - смех.
01. 01. 2026. у 12:31
Коментари (0)