ПОЗИВ ЗА ГОЛМАНА И БЕКА: Две рукометашице Јагодине на Европском првенству
ДВЕ рукометашице Јагодине учествоваће на Европском првенству, које се у новембру и децембру игра у Аустрији, Мађарској и Швајцарској.

Фото:ЖОРК Јагодина
Голман Марија Симић наступиће за репрезентацију Србије, док ће бек Сара Стефаноска играти за Северну Македонију. Србија игра у групи Б у Дебрецину, са Црном Гором, Румунијом и Чешком, а прва утакмица на програму је 29. новембра против Црне Горе, почетак је у 20.30.

ЕВРОПА ДОМИНИРА: Фудбал који се игра на Старом континенту је "ванземаљски" за остатак света
ДАНАШЊИ програм Светског клупског првенства отвориће Челси и Лос Анђелес који се састају на "Мерцедес бенз стадиону" у Атланти од 21.00.
16. 06. 2025. у 08:35

НЕСВАКИДАШЊИ НАПАД НА СРБЕ У ЗАГРЕБУ! Хаос на трибинама током Светског првенства у ватерполу за играче до 20 година старости!
Србија игра добро на Светском првенству у ватерполу за играче до 20 година, али тај шампионат у главном граду Хрватске протиче уз инциденте.
17. 06. 2025. у 21:40

"ДЕФИНИТИВНО КРАЈ!" Верица и Вељко саопштили коначну одлуку
МОДНА креаторка Верица Ракочевић недавно је прославила 40 година успешног рада.
17. 06. 2025. у 17:39
Коментари (0)