РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Видела психопату из лажне државе Косово како злоставља ћерку након пораза од Српкиње и овако реаговала
12. 11. 2024. у 14:12
Руска јавност је сазнала за незапамћен случај злостављања сопственог детета на великом такмичењу и - није скривала запањеност.
Повезане вести
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
Најновије из рубрике
ХАОС НА УЛИЦАМА БУДИМПЕШТЕ! Сукоб навијача Арсенала и Пари Сен Жермена пред финале Лиге шампиона (ВИДЕО)
Финале Лиге шампиона на програму је од 18 часова, а пред овај меч био је хаос на улицама Будимпеште.
30. 05. 2026. у 11:11
ФИНАЛЕ ЛШ У БУДИМПЕШТИ – ПСЖ И АРСЕНАЛ У БОРБИ ЗА ЕВРОПСКИ ТРОН
Парижани желе историјску одбрану титуле, док Тобџије сањају први ушати пехар у својој колекцији
30. 05. 2026. у 11:00
ОВО ЋЕ ОДУШЕВИТИ ДЕЛИЈЕ: Звездан Терзић потврдио - Црвена звезда купује штопера!
Фудбалер Црвена звезда Страхиња Ераковић након истека позајмице, остаће на Маракани, пошто је генерални директор црвено-белих Звездан Терзић потврдио да ће клуб да активира откупну клаузулу за српског репрезентативца.
30. 05. 2026. у 10:35
"РОНАЛДО ЈЕ ИКОНА, ШПАНЦИ ПРВИ ФАВОРИТИ!" Селектор Португала пред Мундијал
Тренер репрезентације Португала, Роберо Мартинез, дао је опширан интервјуу за “Ел Ларгуеро” и говорио о предстојећем Мундијалу.
30. 05. 2026. у 10:10
УДАРАЦ ЗА ПАРТИЗАН! Срђан Благојевић одлази у Русију?!
Како пише “РПЛ Скy” садашњи тренер Партизана могао би каријеру да настави у Русији.
30. 05. 2026. у 09:44
Коментари (0)