ШОК! Шумахер је геј, о томе се годинама ћутало
Ралф Шумахер, прослављени возач Формуле 1 и брат легендарног Михаела Шумахера, јавно је признао да је хомосексуалац.
Фото Профимедиа
Немачки аутомобилиста на друштвеним мрежама објавио је фотографију са својим љубавним партнером Етјеном уз емотиван опис:
"Најлепше у животу је када уз себе имаш правог партнера са којим можеш све да поделиш", написао је Ралф уз фотографију на којој у загрљају са својим драгим гледа залазак сунца са јахте.
"Имаш најбољег партнера. Након две године коначно можеш да покажеш своју љубав свету", написала је Гајс.
Подсетимо, 49-годишњи Ралф од 2001. до 2015. године био је у браку са контроверзном Кором Шумахер, са којом има сина Дејвида који је попут славног оца такође возач трка.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"СУМЊАО САМ ДА САМ ДОБАР ВОЗАЧ": Хамилтон емотиван после победе
07. 07. 2024. у 19:25
КАКАВ ВОЗАЧ! ОБОРИО РЕКОРД ШУМАХЕРА: Хамилтон се вратио на престо у Силверстону
07. 07. 2024. у 18:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НИСАМ РАЗМИШЉАО О ПОВРАТКУ, БИО САМ СРЕЋАН У ПАРТИЗАНУ!" Жељко Обрадовић о доласку у Панатинаикос
У великом и искреном интервјуу за грчки ОнСпортс у емисији „Тхе Лоцкер Роом“, Жељко Обрадовић причао је о повратку у Панатинаикос.
14. 07. 2026. у 16:32
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (2)