"ДЕЛФИНИ" УБЕДЉИВОМ ПОБЕДОМ ДО ТИТУЛЕ: Ватерполисти Србије брусе форму за Париз
Ватерполисти Србије освојили су турнир "Србија 2024" у Шапцу, пошто су у утакмици петог кола победили Аустралију с резултатом 15:9 (4:1, 5:2, 4:5, 2:1).

фото милош вукадиновић
Најефикаснији у редовима Србије били су Никола Дедовић и Ђорђе Лазић са по три гола.
У саставу Аустралије најбољи су били Лук Павилард са четири и Милош Максимовић са три гола.
Србија је турнир у Шапцу завршила као прва са 13, док је Аустралија друга са 12 бодова.
Како је раније саопштено, ватерполисти Србије ће имати два дана одмора, а после тога ће припреме за Олимпијске игре наставити у Новом Саду.
Ове две селекције ће се састати у групној фази Олимпијских игара у Паризу. Поред њих, у групи Б играће Француска, Мађарска, Јапан и Шпанија.
Олимпијске игре у Паризу одржаће се од 26. јула до 11. августа.
БОНУС ВИДЕО ФРКА, АЛИ НЕ ВЕЛИКА: Мањи пожар у метро станици код које су окупљени српски навијачи у Минхену
Препоручујемо

СПЕЦИЈАЛНО ВЕЧЕ НА "ЕТИХАДУ": "Повратак" Де Брујнеа и прилика за Пепа да се изједначи са Контеом
Манчестер Сити и Наполи отварају нову сезону Лиге шампиона дуелом који је већ у најави обележен великим емоцијама.
18. 09. 2025. у 06:40 >> 00:54

РУСИЈА ОДУШЕВЉЕНА ПОТЕЗОМ СРБИЈЕ! Руси распамећени, Тирана се тресе
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
18. 09. 2025. у 15:20

"ТАЈ ЧОВЕК ЈЕ СРАМОТА, НЕ ПОШТУЈЕ КРАЉА!" Трамп током сусрета с Чарлсом прекршио протокол, људи љути
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп и прва дама Меланија бораве у Виндзору, а њихов сусрет са краљем Чарлсом III већ је изазвао бурне реакције због кршења строгог краљевског протокола, пише Unilad.
17. 09. 2025. у 16:41
Коментари (0)