НИШТА ОД МЕДАЉЕ: Српска пливачица Ања Цревар шеста у Европи
СРПСКА пливачица Ања Цревар освојила је шесто место Европи у дисциплини 200 метара делфин стилом.
Foto: Profimedia
Она је испливала поменуту деоницу за 2:12,10, што је било знатно спорије од њеног остварења у полуфиналу (2:10,84).
Европска првакиња на 200 метара делфин стилом постала је Данкиња Хелена Росендал Бах са временом 2:07,88. Лана Пудар, из Босне и Херцеговине, која је бранила злато из Рима, завршила је на другом месту са 2:08,15, док је Мађарици Телегди Капаш припала бронза (2:08,22).
Подсетимо, српски пливач Анреј Барна је у трци на 50 метара слободно заузео пету позицију.
БОНУС ВИДЕО: ДАН ПОСЛЕ: Пола тима Србије изашло на тренинг после ремија са Словенијом
Препоручујемо
КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Минесоте и Денвера који се састају у "Таргет центру" два сата после поноћи.
15. 11. 2025. у 13:00
СКАНДАЛ ЗБОГ СРБИЈЕ?! Ево шта се у Босни десило многим навијачима Румуније!
Најновије вести из фудбала су прилично скандалозне. Србија се ту нашла, ни крива ни дужна, у центру пажње, а инцидент који се десио - поприма међународне размере.
16. 11. 2025. у 12:18
ЗВУЦИ СЕКСА У БРИТАНСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: После скандала - ухапшена два мушкарца
ДВОЈИЦА мушкарца ухапшена су, па пуштена на слободу уз кауцију, након што је мобилни телефон постављен у Доњем дому британског парламента како би пуштао "сексуалне звукове" током посланичких питања британском премијеру Киру Стармеру.
16. 11. 2025. у 20:32
Коментари (0)