ЋУК СЕ ВРАТИО, ГЕРИЋ ПОМАЖЕ: Селектор ватерполиста Урош Стевановић саопштио шири списак кандидата за припреме за Олимпијске игре у Паризу
МИЛОШ Ћук и Никола Дедовић ће после три године поново борити за место у најбољем тиму Србије. Селектор ватерполиста Урош Стевановић је јуче саопштио шири списак кандидата за припреме за Олимпијске игре у Паризу. Кормилару "делфина" ће у стрчном штабу помогати и легендарни одбојкаш Андрија Герић као спортски психолог.
Фото архива ВН
На списку су: Димитрије Ристичевић, Радослав Филиповић, Владимир Мишовић (голмани), Немања Убовић, Немања Вицо, Ђорђе Лазић, Богдан Гавриловић (центри), Сава Ранђеловић, Никола и Петар Јакшић, Драшовић, Ђорђе Вучинић, Лука Пљеванчић, Милош Ћук (бекови),Страхиња и Виктор Рашовић, Марко Радуловић, Василије Мартиновић, Никола Дедовић ,Душан Мандић, Виктор Рашовић, Никола Лукић, Вук Милојевић и Марко Димитријевић.
Репрезентација ће од 10. до 22. јуна тренирати у Крагујевцу. Од 24. јуна до 2. јула ће бити на припремама у Крању. Од 4. до 7. јула је турнир у Шапцу на којем ће учествовати: Француска, Аустралија, Црна Гора, Румунија, Немачка и Србија. После два дана одмора, од 10. до 16. јула ће се припреме наставити у Новом Саду а од 17. до 20. јула у Подгорици. У Београду ће се тренинзи одржати 22. и 23. јула и 25. јула се путује на Олимпијске игре у Париз.
На Играма у групи Б делфини ће се сасати са Јапаном (28. јула), Аустралијом (30. јул), Шпанијом (1.август), Француском (3.август) и са Мађарском (5. август).
У групи А су: Хрватска, Италија, Румунија, Грчка, САД и Црном Гором.
Препоручујемо
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
ГРОБАРИ СЕ ТУКЛИ СА ПОЉСКИМ ХУЛИГАНИМА! Туча навијача о којој прича Европа (ФОТО)
Једна туча навијача изазвала је велику пажњу међу европским хулиганима.
04. 02. 2026. у 18:55
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)